Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
29.09. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Považská Bystrica (SK), Martin (SK) Žilina(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Považská Bystrica (SK), Martin (SK) Žilina(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Považská Bystrica (SK), Martin (SK) Žilina(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
02.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
02.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
02.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.10. 13:30 D München(D) Salzburg (A) Trnava(SK) 2 Mapa detail
03.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
03.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
03.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
03.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
03.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
03.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
04.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
04.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
04.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
05.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
05.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
05.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
06.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
06.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
06.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
07.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
07.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
07.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
08.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
08.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
08.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
09.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
09.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
09.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
10.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
10.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
10.10. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Sered’ (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
11.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa detail
Celkem jízd: 286

3 stránek 1 2 3 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2013 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.