Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
spolujízda
czskpldeen
Vítejte :)
Uživatel: Heslo:
Pamatovat:
Zaregistrovat! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
26.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 2 Mapa detail
26.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 2 Mapa detail
26.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 2 Mapa detail
26.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
27.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
27.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
27.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
27.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
27.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.09. 09:15 D Prešov(SK) Sonthofen (D), Wolfratshausen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Rosenheim (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Marktoberdorf (D), Marktoberdorf (D) München(D) 6 Mapa detail
27.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
27.09. 10:15 D Poprad(SK) Rosenheim (D), Kempten (Allgäu) (D), Wolfratshausen (D), Marktoberdorf (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Bad Tölz (D), Bad Tölz (D) Garmisch-Partenkirchen(D) 6 Mapa detail
28.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
28.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
28.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
28.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
28.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
29.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
30.09. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.09. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
01.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
02.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
02.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
03.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
03.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
03.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
04.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
04.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
05.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
05.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
06.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
06.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
07.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
07.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
08.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
08.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
09.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
09.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
10.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
10.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
11.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
11.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
12.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
12.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
13.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
13.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
13.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
14.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
14.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
14.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
15.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
15.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
15.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
16.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
16.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
16.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
17.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
17.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
17.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
18.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
18.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
18.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
19.10. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
19.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
19.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
Celkem jízd: 175

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | © Autostop.cz 1998-2013 | Spolujizda bez poplatků
Cestování spolujízdou do práce, školy, na akce či na dovolenou. Najděte si bez poplatků spolujezdce či řidiče.